Jeśli poszukujesz doskonałego mieszkania w Krakowie to idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu wspaniałych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały specjalnie zaprojektowane jako lokale mające zwiększoną energooszczędność. Mało tego będą one miały osprzęt elektryczny oraz grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Na domiar tego wszystkie ściany zostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie zaopatrzony w doskonałą windę i wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w idealne rolety zewnętrzne. Bezsprzecznie cały teren osiedla zostanie ogrodzony oraz zamknięty, a dodatkowo objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie posiadał niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę perfekcyjne miejsce, które warto zakupić, a z pewnością nikt z tego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – poza tym w nowym mieszkaniu to imponujące dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to doskonała, oddana już inwestycja, która jest umiejscowiona jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten niezwykły obiekt jest zaopatrzony między innymi w windę oraz garaż, a również dostęp do Internetu. Nadto cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Prócz tego na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a co więcej w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę idealne miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas nowoczesne i cudownie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to kapitalne miejsce zarówno dla Ciebie jak również dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając tutaj nic Cię nie rozczaruje. Postaw na luksus oraz kolosalną wygodę i żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko zastanawiałeś się nad zamieszkaniem w Krakowie w pokojowej okolicy i sympatycznym sąsiedztwie to doskonałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. Chwilowo w sprzedaży jest 4 gotowe imponujące budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla uzyskany jest niesłychanie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte olśniewające punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych gwarantują wysoki komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu oraz internetu, a do tego cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Dodatkowo mamy dostęp do świetnego placu zabaw dla dzieci. Niezwykle dobrym składnikiem jest to, iż budynki są klimatyzowane. Następującym niezwykle interesującym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak cudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to idealne miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, posiadające wspaniałą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze perfekcyjnym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt został tak dokonany, że zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niegłośna okolica posiadająca orzeźwiające powietrze i powalający mikroklimat. Znajduje się ona blisko Parku Jurajskiego, egzystującego teraz enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Można korzystać z terenów wymarzonych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Pobliże przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelakich usług, jakie oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Przez środek osiedla przewidziana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. By odłączyć osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów zaprojektowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę wspaniałym rozstrzygnięciem dla nas oraz całej naszej rodziny. Perfekcyjna lokalizacja, cudna okolica sprawi, że każdy będzie niezwykle zadowolony z mieszkania w tym przepięknym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeżeli pragniesz zamieszkać w Krakowie i właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to idealnym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to nastrojowa willa w jakiej zaplanowano jedynie pięć wygodnych, bardzo efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się współczesną, wykwintną architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to szczerze kapitalne miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek urządzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż i komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty posiadają rozległe balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku uplanowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dopuszczenie na teren działki ograniczony jest jedynie dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc olśniewające miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak ładnej okolicy i w miejscu, które zapiera dech w piersiach


Leave Your Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *