Świetna restauracja.

Restauracje to doskonałe miejsca, w których możemy zjeść wspaniałe dania tworzone przez osoby, które na prawdę znają się na rzeczy.

Przykładem niezwykle dobrej restauracji w Warszawie jest Trattoria Bellini. Jest to wspaniała restauracja Magdy Gessler, która oferuje przepyszną włoską kuchnię. Restauracja ta słynie zarówno z niesamowitego temperamentu, jak również z zamiłowania do pysznej kuchni. Wszyscy kucharze, jacy w którymś momencie spędzili wiele godzin gotując pod bardzo czujnym okiem włoskiego maestro sztuki kulinarnej przyrządzą nam na prawdę wspaniałe dania. W restauracji tej odnajdziemy między innymi ręcznie przygotowywane makarony czy również świeże sałaty oraz świetne dania mięsne albo rybne, a także znakomite toskańskie zupy. Oczywiście restauracja serwuje również dania dla najmłodszych. Dziecięce menu proponuje pizze z ananasem albo spaghetti z pulpecikami oraz sosem pomidorowym albo domowy rosół z makaronem.

Do takich restauracji na prawdę warto się wybrać, a z pewnością się nie zawiedziemy. Wszystko przygotowane jest na najwyższym poziomie, tak żeby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.


Leave Your Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *